ଆସନ୍ତା କାଲିର ସୋମବାର ଏହି ୬ ଟି ରାଶି ପାଇଁ ନେଇ କରି ଆସୁଛି ସବୁଠୁ ବଡ ଖୁସି ଖବର, ଦେଖନ୍ତୁ କଣ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ନାହିଁ ତ ?

 

ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁସାରେ ବ୍ରହ୍ମାଂଡରେ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି କାରଣରୁ ସର୍ବଦା କୌଣସି ନା କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଛୋଟ କିମ୍ବା ବଡ ଚେଞ୍ଜେସ ହୋଇଥାଏ । ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଶୁଭ ଯୋଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଥାଏ । ଏହି ଶୁଭ ଯୋଗ କେଉଁ ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ପ୍ରମାଣିତ ହୁଏ । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଆସନ୍ତା କାଲି ଠାରୁ ବହୁତ ବଡ ଶୁଭ ଯୋଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି, ଯାହାର ପ୍ରଭାବ କିଛି ରାଶିମାନଙ୍କ ଉପରେ ପଡିବାର ଅଛି । ଏମାନଙ୍କୁ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ହେଉଛି । ଲାଭର ବିଭିନ୍ନ ଅବସର ହାତରେ ଲାଗିବ । ଭୋଳାନାଥଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ । ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶିମାନଙ୍କ ଉପରେ ଶୁଭ ଯୋଗର ରହିବ ଭଲ ପ୍ରଭାବ ।

ମେଷ ରାଶି

ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ମିଳିବ । ଆର୍ଥିକ ଦ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ । ପାରିବାରିକ ଖୁସି ରହିବ । ପରିବାରରେ ସବୁ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ବୁଝାମଣା ରହିବ । ଦାଂପତ୍ଯ ଜୀବନରେ ଖୁସି ମିଳିବ । ସନ୍ତାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଖୁସି ଖବର ମିଳିବ । ଶତ୍ରୁ ମାନେ ପରାଜିତ ହେବେ । କୌଣସି କୋଟ କଚେରୀ ମାମଲାରେ ବିଜୟୀ ମିଳିବ ।

କନ୍ୟା ରାଶି

ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବହୁତ ଭାଗ୍ୟଶାଳି ହେବେ । ଏହି ସମୟରେ ବ୍ୟବସାୟକୁ ନେଇ ଥିବା ସବୁ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଯିବ । ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଖୁସି ମିଲିୟବ । ବେରୋଜଗାର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କୁ ମନମୁତାବକ ସ୍ଥାନରେ ନିଯୁକ୍ତି ମିଳିବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ମିଳିବ ।

ସିଂହ ରାଶି

ଏହି ରାଶିର ଛାତ୍ର ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଖୁସିର ସମୟ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି । ଆପଣ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ମିତ୍ର ମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ଵ ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହଯୋଗ କରିବେ । ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ଧନ ସଞ୍ଚୟ କରିପାରିବେ ଓ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ସମୃଦ୍ଧ ଶାଳି ହେବେ । ପରିବାରରେ ଶୁଖ ସାନ୍ତି ରହିବ ।

ତୁଳା ରାଶି

ଏହି ରାଶିର ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ଚାକିଋ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ । ଆପଣଙ୍କର ଥିବା କୌଣସୀ ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଶତ୍ରୁ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟୀ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ଆପଣ ନିଜ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ । ଆପଣଙ୍କର ଥିବା ଆର୍ଥିକ  ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ । ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ କୌଣସି ଜମି କିମ୍ବା ବାହନ କିଣିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ବୃଷ ରାଶି

ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅଚାନକ ଭାବରେ କୌଣସୀ ଶୁତ୍ରରୁ ଧାନ ମିଳିବାର ଅଛି । ଆପଣ ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଥିବା ସବୁ ରୁଣକୁ ସୁଝି ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ । ଆପଣ କୌଣସି ଲାଭ କାରୀ ସଂସ୍ଥାରେ ଧନ ବିନିଯୋଗ କରି ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ । ପରିବାରରେ ଖୁସି ରହିବ ।

ମକର ରାଶି

ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ  ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ମିଳିବ । ତାଙ୍କୁ ଅପର ଧନର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିବ । କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟର ସଫଳ ରୂପାୟନ  କରି ପ୍ରଶଂସା ହେବେ । କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ବିଜୟୀ ହେବେ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । ଆପଣ ଏହି ସମୟରେ କୌଣସି ଭୂମି କିମ୍ବା ବାହାନ କିଣିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଗୋଟେ ଲାଇକ କରିବେ ଓ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆଗକୁ ଆମ ସହିତ ରହିବା ପାଇଁ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।