ଶନି ସାଢେସାତୀର ହେଲା ଅନ୍ତ, ଆଜି ରାତିରୁ ଏହି ରାଶିର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର କରିବେ ପ୍ରଭୁ ଶନିଦେବ

 

ବନ୍ଧୁଗଣ, କଳିଯୁଗ ର ମହାରାଜ ଶନିଦେବ ନିଜର ସ୍ଥିତି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଅଛନ୍ତି । ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ କାରଣରୁ ଯେଉଁ ଲୋକ ମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଟକି ରହିଅଛି ସେମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ରାହାତି ମିଳିବାକୁ ଯାଉଅଛି । ଶନି ଦେବଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନର ପ୍ରଭାବ ସମସ୍ତ ୧୨ ଟି  ରାଶି ଉପରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ । ମାତ୍ର ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ଏହିଭଳି ରାଶି ଅଛନ୍ତି ଯାହାଙ୍କ ଭାଗ୍ୟର ନୂତନ ଉଦୟ ହେବାକୁ ଯାଉଅଛି । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚଅଧିକାରୀ ମାନଙ୍କର ସହଯୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ମିଳିବାକୁ ଯାଉଅଛି । ସହକର୍ମୀ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ରହିବେ ।

ଆପଣଙ୍କର ଇଛା ମୁତାବକ ଟ୍ରାନ୍ସଫର ମଧ୍ୟ ହେବ । ପ୍ରତ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ବିଳମ୍ବ ହେଉଥିଲା ତାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ଧୃତ ଗତିରେ ସମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଅଛି । ଶନି ଙ୍କ ଏହି ଗୋଚର ରେ ଆପଣଙ୍କ କିଛି ଶତ୍ରୁ ମାନେ ଆପଣଙ୍କ ନିମନ୍ତେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରି ପାରନ୍ତି । ଏଣୁ ଆପଣ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ । ଶନି ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଅନ୍ୟାୟ ଆଦୌ ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ । ଯେଉଁମାନେ ସରକାରୀ ଚାକିରି ନିମନ୍ତେ ପ୍ରୟାସ କରୁଅଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଚାକିରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ମିଳିବ । ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହିବେ ।

ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ମନୋଷ୍କାମନା ପୂରଣ ହେବାକୁ ଯାଉଅଛି । ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ସଫଳତା ହାସିଲ କରିବେ । ସନ୍ତାନ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁଭଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । କମ୍ପାନୀ ତରଫରୁ ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା ର ଯୋଗ ବନୁଅଛି । ଭୂମି ସମ୍ବନ୍ଧିତ କାର୍ଯ୍ୟ ରେ ଯେଉଁ ଲୋକ ମାନେ ଜଡିତ ହୋଇଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ ରୂପରେ ଲାଭ ମିଳିବ ।

ଆପଣ ନିଜେ ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ ଯେ ଏହି ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ନିମନ୍ତେ ଲାଭ ଦାୟକ ଅଟେ । ଆପଣ ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରଚୁର ଧନଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଅଛନ୍ତି । ଖେଳକୁଦ ରେ ଜଡିତ ଲୋକ ମାନେ ସଫଳତା ହାସିଲ କରିବେ । ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କର ବିବାହ ଯୋଗ ବନୁଅଛି । ଆପଣଙ୍କ ଧର୍ମପତ୍ନୀ ଆପଣଙ୍କ ସୁଖ ଦୁଖ ରେ ସାଥ ଦେଇ ଚାଲିବେ ।

<

ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଜୀବନରେ ସମସ୍ତ ସୁବିଧା ହାସଲ ହେବାକୁ ଯାଉଅଛି । ଆପଣଙ୍କୁ ଅନ୍ୟାୟ ତଥା ଅସତ୍ୟ କୁ ତ୍ୟାଗ କରିବାକୁ ହେବ । ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ବାଣୀ ମିଠା ତଥା ସୁଗମ ବନାଇବାକୁ ହେବ । ଆମ୍ଭେ ଯେଉଁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶି ମାନଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧରେ କଥା ହେଉଥିଲୁ ସେମାନେ ହେଉଛନ୍ତି,- ଧନୁ ରାଶି, କୁମ୍ଭ ରାଶି, ମକର ରାଶି, ମିଥୁନ ରାଶି, ତୁଳା ରାଶି, ମେଷ ରାଶି ଏବଂ କନ୍ୟା ରାଶି । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଯେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପୂର୍ବ ରୁ ଭଗବାନ ଶନିଦେବଙ୍କୁ ସ୍ମରଣ କରନ୍ତୁ ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ , ଆଶା କରୁଛି ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ । ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଲେ ଗୋଟେ ଲାଇକ କରିଦିଅନ୍ତୁ । ଆଗକୁ ଆମ ସହିତ ରହିବା ପାଇଁ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରିବାକୁ ଭୁଲିବେ ନାହିଁ । ଧନ୍ୟବାଦ